QH22L57YC
APEM Inc.
Producto No:
QH22L57YC
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
22MM L/HALO YLW BODY FROSTED LEN
En stock : 49
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.866" (22.00mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings DC
Lens Style Ring with Domed Top
Series QH
Type LED
Voltage 12V ~ 26.4V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 4.2 ~ 20mA
Lens Size 55.00mm Dia