Hogar / Oscillators / QM4444LEX-100.0M
minImg
QM4444LEX-100.0M
Pletronics, Inc
Producto No:
QM4444LEX-100.0M
Fabricante:
Pletronics, Inc
Descripción:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS TTL
En stock : 3000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 35mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 35mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series PRONTO™ QM44L
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS, TTL
Mfr Pletronics, Inc
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz