QMFLN-300
Qlight
Producto No:
QMFLN-300
Fabricante:
Qlight
Descripción:
LED MOD WH LNR LGT STRIP 7000K
Guía del usuario
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Linear Light Strip
Viewing Angle 120°
Color White, Cool
Current - Test -
Current - Max -
CRI (Color Rendering Index) -
Size / Dimension 300.00mm L x 56.00mm W
Lumens/Watt @ Current - Test -
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 1125lm
Series -
Temperature - Test -
Type LED Module
Mfr Qlight
Height 67.40mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 220VAC