QMFLN-500
Qlight
Producto No:
QMFLN-500
CRI (Color Rendering Index) -
Size / Dimension 500.00mm L x 56.00mm W
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 2180lm
Mfr Qlight
Height 67.40mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 220VAC