QPWF-200L-12
Qualtek
Producto No:
QPWF-200L-12
Fabricante:
Qualtek
Descripción:
AC/DC CONVERTER 12V 200W
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CB, CE, cURus
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.83" L x 3.90" W x 1.50" H (199.0mm x 99.0mm x 38.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 16.7 A
Series QPWF-200 (200W)
Power (Watts) 200W
Type Enclosed
Efficiency 87%
Mfr Qualtek
Features Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC