QRM85BXXB12E
APEM Inc.
Producto No:
QRM85BXXB12E
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
LED PMI REAR MOUNT BLUE
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.32" (8.13mm)
Millicandela Rating 50mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series QRM
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4