QRM85BXXG24E
APEM Inc.
Producto No:
QRM85BXXG24E
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
LED PMI REAR MOUNT GREEN
En stock : 11
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.32" (8.13mm)
Millicandela Rating 8mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series QRM
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4