QRM85BXXY12E
APEM Inc.
Producto No:
QRM85BXXY12E
Descripción:
LED PMI REAR MOUNT YELLOW
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.32" (8.13mm)
Millicandela Rating 6mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4