QRMNV85ANXXNVRD12E
APEM Inc.
Producto No:
QRMNV85ANXXNVRD12E
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
REAR MOUNT NVISRED 12VDC IP67
En stock : 33
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency -
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (8.00mm)
Millicandela Rating 110mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series QRM-NV
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 6.75mm Dia