QS101XXHW220
APEM Inc.
Producto No:
QS101XXHW220
Descripción:
INDICATOR 10MM FIXED HI WHT 220V
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 2500mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings AC
Type LED
Voltage 220V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 3mA
Lens Size 12.00mm Dia