QS101XXO24
APEM Inc.
Producto No:
QS101XXO24
Descripción:
INDICATOR 10MM FIXED OR 24V SLDR
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 30mcd
Product Status Active
Lamp Color Orange
Ratings DC
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Orange
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 12.00mm Dia