QS103XXB220
APEM Inc.
Producto No:
QS103XXB220
Descripción:
LED IND 10MM FIXED BLUE 220V
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.394" (10.00mm)
Millicandela Rating 1600mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings AC
Lens Style Ring with Domed Top
Series QS
Type LED
Voltage 220V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Panel Cutout Shape Round
Current 3mA
Lens Size 12.00mm Dia