QS121XXW24
APEM Inc.
Producto No:
QS121XXW24
Descripción:
INDICATOR 12MM FIXED WH 24V SLDR
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.472" (12.00mm)
Millicandela Rating 1200mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 14.00mm Dia