QS123XXW24
APEM Inc.
Producto No:
QS123XXW24
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
INDICATOR 12MM FIXED WH 24V WIRE
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.472" (12.00mm)
Millicandela Rating 1200mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series QS
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 14.00mm Dia