QS61XXG12
APEM Inc.
Producto No:
QS61XXG12
Descripción:
INDICATOR 6MM FIXED GRN 12V SLDR
En stock : 523
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.00mm)
Millicandela Rating 20mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 7.20mm Dia