QS61XXO12
APEM Inc.
Producto No:
QS61XXO12
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
INDICATOR 6MM FIXED ORA 12V SLDR
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.00mm)
Millicandela Rating 30mcd
Product Status Active
Lamp Color Orange
Ratings DC
Lens Style Round with Convex Top
Series QS
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Orange
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 7.20mm Dia