QS61XXW12
APEM Inc.
Producto No:
QS61XXW12
Descripción:
INDICATOR 6MM FIXED WHT 12V SLDR
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.00mm)
Millicandela Rating 1200mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 7.20mm Dia