QS61XXY12
APEM Inc.
Producto No:
QS61XXY12
Descripción:
INDICATOR 6MM FIXED YEL 12V SLDR
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.00mm)
Millicandela Rating 20mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 7.20mm Dia