QS63YYRG24
APEM Inc.
Producto No:
QS63YYRG24
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
PANEL MOUNT RED/GRN LED INDICATO
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.24" (6.00mm)
Millicandela Rating 20mcd Green, 25mcd Red
Product Status Active
Lamp Color Green, Red
Ratings DC
Lens Style Round with Convex Top
Series QS
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA Green, 20mA Red
Lens Size 7.20mm Dia