QS81XXB24
APEM Inc.
Producto No:
QS81XXB24
Descripción:
INDICATOR 8MM FIXED BLU 24V SLDR
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 800mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings DC
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Blue
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia