QS81XXHG110
APEM Inc.
Producto No:
QS81XXHG110
Descripción:
INDICATOR 8MM FIXED HI GRN 110V
En stock : 549
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 1200mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings AC
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 10.00mm Dia