QS81XXHO110
APEM Inc.
Producto No:
QS81XXHO110
Descripción:
INDICATOR 8MM FIXED HI ORA 110V
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 4100mcd
Product Status Active
Lamp Color Orange
Ratings AC
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Orange
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 10.00mm Dia