QS81XXHO220
APEM Inc.
Producto No:
QS81XXHO220
Descripción:
INDICATOR 8MM FIXED HI ORA 220V
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 4100mcd
Product Status Active
Lamp Color Orange
Ratings AC
Type LED
Voltage 220V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Orange
Panel Cutout Shape Round
Current 3mA
Lens Size 10.00mm Dia