QS81XXHY110
APEM Inc.
Producto No:
QS81XXHY110
Descripción:
INDICATOR 8MM FIXED HI YEL 110V
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 380mcd
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Ratings AC
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 10.00mm Dia