QS81XXO12
APEM Inc.
Producto No:
QS81XXO12
Descripción:
INDICATOR 8MM FIXED ORA 12V SLDR
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 30mcd
Product Status Active
Lamp Color Orange
Ratings DC
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Orange
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia