QS81XXR12
APEM Inc.
Producto No:
QS81XXR12
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
INDICATOR 8MM FIXED RED 12V SLDR
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 25mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series QS
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia