QS81XXR24
APEM Inc.
Producto No:
QS81XXR24
Descripción:
INDICATOR 8MM FIXED RED 24V SLDR
En stock : 84
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 25mcd
Product Status Active
Lamp Color Red
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Red
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia