QS81XXW12
APEM Inc.
Producto No:
QS81XXW12
Descripción:
INDICATOR 8MM FIXED WHT 12V SLDR
En stock : 31
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 1200mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Type LED
Voltage 12V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia