QS81XXW24
APEM Inc.
Producto No:
QS81XXW24
Descripción:
INDICATOR 8MM FIXED WHT 24V SLDR
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 1200mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia