QS83XXHW110
APEM Inc.
Producto No:
QS83XXHW110
Descripción:
INDICATOR 8MM FIXED HI WHT 110V
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 2500mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White
Ratings AC
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Lens Size 10.00mm Dia