QS83XXHW220
APEM Inc.
Producto No:
QS83XXHW220
Descripción:
INDICATOR 8MM FIXED HI WHT 220V
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 2500mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings AC
Type LED
Voltage 220V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color White
Panel Cutout Shape Round
Current 3mA
Lens Size 10.00mm Dia