QS83XXO24
APEM Inc.
Producto No:
QS83XXO24
Fabricante:
APEM Inc.
Descripción:
INDICATOR 8MM FIXED ORA 24V WIRE
En stock : 117
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.315" (8.00mm)
Millicandela Rating 30mcd
Product Status Active
Lamp Color Orange
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series QS
Type LED
Voltage 24V
Mfr APEM Inc.
Features -
Lens Color Orange
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.00mm Dia