Hogar / Crystals / QT161S-32.000MEEE-T
minImg
QT161S-32.000MEEE-T
QST
Producto No:
QT161S-32.000MEEE-T
Descripción:
1.6X1.2 10PPM @25C 10PPM (-20 TO
Guía del usuario
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Mfr QST
Frequency 32 MHz