Hogar / Crystals / QT3CD-32.768KDZB-T
minImg
QT3CD-32.768KDZB-T
QST
Producto No:
QT3CD-32.768KDZB-T
Fabricante:
QST
Descripción:
3.2x1.5 XTAL 20ppm 6pF
En stock : 140500
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 kOhms
Ratings -
Series QT3CD
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr QST
Frequency 32.768 kHz