Hogar / Crystals / QT3CD-32.768KDZC-T
minImg
QT3CD-32.768KDZC-T
QST
Producto No:
QT3CD-32.768KDZC-T
Descripción:
3.2x1.5 XTAL 20ppm 9pF
Guía del usuario
Load Capacitance 9pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 kOhms
Mfr QST
Frequency 32.768 kHz