Hogar / Crystals / QT49-16.384MBBK-B
minImg
QT49-16.384MBBK-B
QST
Producto No:
QT49-16.384MBBK-B
Descripción:
HC49 50PPM @25C 50PPM (-20 TO 7
Guía del usuario
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Mfr QST
Frequency 16.384 MHz