Hogar / Crystals / QT49-30.000MDDJ-B
minImg
QT49-30.000MDDJ-B
QST
Producto No:
QT49-30.000MDDJ-B
Fabricante:
QST
Descripción:
HC49 20PPM @25C 20PPM (-20 TO 7
Guía del usuario
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Ratings -
Series QT49
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr QST
Frequency 30 MHz