Hogar / Crystals / QT49-4.096MAAJ-B
minImg
QT49-4.096MAAJ-B
QST
Producto No:
QT49-4.096MAAJ-B
Descripción:
HC49 XTAL 30ppm 30ppm 18pF
Guía del usuario
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Mfr QST
Frequency 4.096 MHz