Samtec Inc.
Producto No:
QTH-020-01-L-D-DP-A
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN DIFF ARRAY PLG 40P SMD GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$13.7845
$13.7845
10
$12.21795
$122.1795
25
$11.7477
$293.6925
40
$11.277925
$451.117
96
$10.651381
$1022.532576
288
$9.711574
$2796.933312
480
$9.08503
$4360.8144
960
$8.333162
$7999.83552
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.160" (4.06mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Q Strip® QTH |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Connector Type | Differential Pair Array, Male |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | QTH-020 |