Hogar / Oscillators / QTK750-32.768KDE-T
minImg
QTK750-32.768KDE-T
QST
Producto No:
QTK750-32.768KDE-T
Fabricante:
QST
Descripción:
XTAL OSC XO 32.7680 KHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.056" (1.42mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 3mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QTK750
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 32.768 kHz