Hogar / Oscillators / QTM216-10.000MCE-T
minImg
QTM216-10.000MCE-T
QST
Producto No:
QTM216-10.000MCE-T
Fabricante:
QST
Descripción:
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.033" (0.83mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QTM216
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output CMOS
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz