Hogar / Oscillators / QTM216E-30.000MBE-T
minImg
QTM216E-30.000MBE-T
QST
Producto No:
QTM216E-30.000MBE-T
Descripción:
XTAL OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.032" (0.81mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QTM216E
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS (Low EMI)
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 30 MHz