Hogar / Oscillators / QTM252-106.250MCE-T
minImg
QTM252-106.250MCE-T
QST
Producto No:
QTM252-106.250MCE-T
Fabricante:
QST
Descripción:
2.5X2.0 2.5V 50PPM (-40 TO 85C)
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QTM252
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output CMOS
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 106.25 MHz