Hogar / Oscillators / QTM252-47.9952MBD-T
minImg
QTM252-47.9952MBD-T
QST
Producto No:
QTM252-47.9952MBD-T
Descripción:
XTAL OSC XO 47.9952MHZ CMOS SMD
En stock : 100
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 47.9952 MHz