Hogar / Oscillators / QTM252J-4.096MBJ-T
minImg
QTM252J-4.096MBJ-T
QST
Producto No:
QTM252J-4.096MBJ-T
Descripción:
XTAL OSC XO 4.0960MHZ CMOS SMD
En stock : 500
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.142" (3.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 6.600" L x 3.200" W (167.64mm x 81.28mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Series QTM252J
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 4.096 MHz