Hogar / Oscillators / QTM252J-8.192MBJ-T
minImg
QTM252J-8.192MBJ-T
QST
Producto No:
QTM252J-8.192MBJ-T
Descripción:
XTAL OSC XO 8.1920MHZ CMOS SMD
En stock : 2500
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Series QTM252J
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 8.192 MHz