Hogar / Oscillators / QTM532-10.000MDE-T
minImg
QTM532-10.000MDE-T
QST
Producto No:
QTM532-10.000MDE-T
Fabricante:
QST
Descripción:
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QTM532
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz