Hogar / Oscillators / QTM532-74.250MCA-T
minImg
QTM532-74.250MCA-T
QST
Producto No:
QTM532-74.250MCA-T
Descripción:
XTAL OSC XO 74.2500MHZ CMOS SMD
En stock : 1000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.248" (6.30mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 4.000" L x 2.000" W (101.60mm x 50.80mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 74.25 MHz