Hogar / Oscillators / QTM750-70.656MDD-T
minImg
QTM750-70.656MDD-T
QST
Producto No:
QTM750-70.656MDD-T
Descripción:
XTAL OSC XO 70.6560MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.056" (1.42mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 70.656 MHz