Hogar / Gas Sensors / QTS-61120X-E000000
minImg
QTS-61120X-E000000
Automation Components, Inc.
Producto No:
QTS-61120X-E000000
Descripción:
Toxic Gas Sensor, Chlorine, 0-3
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Series -
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Accuracy ±2.5%
Type Chlorine (CL2)
Voltage - Supply 12V ~ 36V
Output 4mA ~ 20mA
Mfr Automation Components, Inc.
Package Tape & Box (TB)
Current - Supply 25mA